2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Rzemień
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyny

Wynagrodzenie

4 250 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzemień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Regamet producent pokryć dachowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne

  • gotowość pracy w systemie dwuzmianowym (8 godzin dziennie, również w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00)

  • dokładność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • umiejętność obsługi komputera

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych

  • mile widziane dodatkowe uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi (UDT kategoria II WJO).

  • mile widziane dodatkowe uprawnienia do obsługi suwnic (UDT kategoria II S )

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn profilujących pokrycia dachowe

  • produkcja zgodna z dostarczoną dokumentacją techniczną

  • kontrola jakościowa i ilościowa wyrobu

  • pakowanie i oznaczanie wyrobu

  • utrzymywanie należytego porządku w miejscu pracy

  • przestrzeganie zasad BHP i dbanie o powierzony sprzęt.

Zapewniamy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • premię motywacyjną

  • możliwość awansowania

  • pracę głównie od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja

Rzemień,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzemień
ID: 896234719