2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Raba Niżna
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Maszyny CNC

Wynagrodzenie

5 000 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raba Niżna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ANDREW S.C to lider w produkcji drewnianych bębnów kablowych oraz szpul sklejkowych. Naszym celem jest najwyższy poziom świadczonych usług oraz jakość produktów, który wyprzedza rynek  międzynarodowy oraz tworzy nowy standard w branży opakowań drewnianych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR MASZYNY CNC

Opis stanowiska:

· Programowanie i obsługa maszyn CNC

· Prawidłowa realizacja procesu skrawania, dobór i wymiana narzędzi

· Kontrola detali przyrządami pomiarowymi

Nasze wymagania:

· Zaangażowanie

· Odpowiedzialność

· Motywacja i chęć do pracy

OFERUJEMY

· Stabilne zatrudnienie

·  Atrakcyjne wynagrodzenie

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

· Pracę w życzliwej, twórczej atmosferze

· Możliwość rozwoju zawodowego

· Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz międzynarodowym

· Pracę w zgranym zespole,

· Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników

RABA NIŻNA, POWIAT LIMANOWSKI

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 66*******04

Lokalizacja

Raba Niżna,

Małopolskie

Małopolskie, Raba Niżna
ID: 707586833