2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Radwanice
Dodane 07 maja 2024

Operator maszyny CNC

Lokalizacja

Radwanice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy operatora maszyny CNC w oparciu o umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna praca, programowanie maszyn CNC
  • Samodzielny dobór narzędzi oraz parametrów skrawania
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn.
  • praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania minimalne to:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC
  • Zaangażowanie
  • Oczekujemy od Ciebie przede wszystkim zaangażowania i chęci doskonalenia swoich umiejętności. Dużym atutem będzie wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w pracy w podobnej firmie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • praca jednozmianowa - praca w dobrej, przyjaznej atmosferze
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy: ul. Grafitowa 6, 55-0100 Radwanice k. Wrocławia

Informacje od poniedziałku do piątku w godz. 7.30- 15.30.

Lokalizacja

Radwanice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Radwanice
ID: 735787685