2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Konotopa
Dodane 03 maja 2024

Operator maszyny do cięcia papieru i kartonu

Lokalizacja

Konotopa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

·         Realizowanie zleceń produkcyjnych

  • Nadzór nad procesem cięcia oraz kontrola jakości

  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

·         Doświadczenia w branży poligraficznej,

·         Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

·         Samodzielność i odpowiedzialność,

Oferujemy:

·         zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         konkurencyjne wynagrodzenie

·         dodatkowe benefity tj. Karty MultiSport, dodatki, stałe posiłki,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konotopa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konotopa
ID: 914587533