2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator maszyny do cięcia płomieniowego | PLAZMA | ZACHODNIE NIEMCY |

Wynagrodzenie

15 000 - 19 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Operatorzy instalacji w zakresie systemów cięcia płomieniowego

Naszym zadaniem jest obróbka dużych elementów spawanych o wadze do 35 ton z własnej produkcji. Produkujemy elementy stalowe dla znanych producentów w szerokiej gamie konstrukcji do zastosowania m.in. w koparkach górniczych i dźwigach.

W tym celu poszczególne elementy są wycinane z dużych, ciężkich blach stalowych na systemach cięcia płomieniowego, w obszarach roboczych przed nimi.

Poszukujemy pracowników, którzy są zainteresowani cięciem części jednostkowych i seryjnych. Do Twoich zadań należeć będzie obsługa systemów cięcia płomieniowego w hali produkcyjnej.

Jeśli interesują Cię te zadania, w firmie o płaskiej hierarchii i nie stronisz od pracy zmianowej, to dobrze trafiłeś.

Pracujesz w innym zawodzie związanym z obróbką metali, ale nadal chciałbyś nauczyć się tego zadania? Możemy sobie również wyobrazić, że rozwijasz się wewnętrznie, aby stać się operatorem instalacji.

Zadania:

  • Obsługa maszyny do cięcia plazmowego / autogenicznego systemu wypalania

  • Zgodność z normami (SAB)

  • Pomoc w optymalizacji programów nagrywania

  • Wczesna eskalacja w przypadku odchyleń

  • Udział w ciągłym doskonaleniu bezpieczeństwa pracy,

  • Jakość, produktywność, rozwój osprzętu itp.

Kompetencje:

  • Obsługa komputera + skanera

  • Ukończone szkolenie

  • Zawód ślusarza

  • Doświadczenie w obróbce strumieniowo-ściernej plazmą

  • Praca zorientowana na rozwiązania i cele zgodnie z KPI

  • Znajomość systemu sterowania maszyną Esab Vision 55

  • Umiejętność przeprowadzania kontroli jakości

  • Czytanie rysunków

  • Przeczytaj i zrozum normy, przepisy i specyfikacje

  • Bezpieczna obsługa urządzeń pomiarowych

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Odpowiedzialność:

  • Praca zgodna z wymogami bezpieczeństwa pracy

  • Wytyczne dotyczące pracy

  • Jakość produktów

  • Wydajna produkcja komponentów

  • Terminowa eskalacja w przypadku odchyleń

  • Samodzielne wykonanie pracy

Wymagamy:

  • Własne auto

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie w pracy fizycznej

  • Sprawność fizyczna

  • Umiejętność pracy w zespole

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą i być może wkrótce powitamy Cię

w Żółtej Drużynie.

Czy masz jakieś pytania?

Odwiedź naszą stronę, wpisz w wyszukiwarkę Google;) HEVELIO COM

Napisz do nas lub zadzwoń!

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 892229447