2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Niepruszewo
Dodane 01 maja 2024

Operator maszyny do produkcji folii - atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Niepruszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ELCOM PROPACK Sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku producentów opakowań z tworzyw sztucznych. Działamy na krajowym rynku od 1992 roku, zajmujemy się produkcją folii PE, worków, kapturów, folii z nadrukiem oraz innych materiałów opakowaniowych. Przedsiębiorstwo poszukuje nowych pracowników do swojego rozwijającego się oddziału w Niepruszewie na powyższe stanowisko:

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI FOLII

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • produkcja folii wg otrzymanych przewodników produkcyjnych i ustalonych parametrów maszyn,
  • wypełnianie wymaganej dokumentacji produkcyjnej,
  • dbanie o stabilną i płynną pracę linii produkcyjnej oraz o wysoką jakość produkowanej folii,
  • przekazywanie wyrobów gotowych do działu magazynowania,
  • utrzymywanie porządku i czystości na linii produkcyjnej oraz na stanowisku pracy,
  • wykonywanie poleceń przełożonych zgodnych z obowiązującym prawem.

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • zdolności mechanicznych oraz manualnych,
  • dostosowania się do norm oraz procedur BHP i jakości panujących w firmie,
  • sumienności oraz umiejętności organizacji pracy,
  • umiejętności współpracy,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (System czterobrygadowy),

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • bardzo atrakcyjne comiesięczne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie czterobrygadowym,
  • wsparcie doświadczonych pracowników oraz kierownictwa w procesie wdrożenia,
  • dofinansowanie do wypoczynku "wczasy pod gruszą" oraz dodatkowy, bogaty pakiet socjalny,
  • pakiet opieki medycznej PZU KOMFORT,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Osoby zainteresowane prosimy o:

  • przesyłanie aplikacji za pośrednictwem OLX w tytule wpisując: Podanie o pracę - Operator maszyny do produkcji folii.

LUB

  • Przesyłanie CV na adres: ELCOM PROPACK Sp. Z O.O. Zakład produkcyjny Niepruszewo, ul. Cisowa 2, 64-320 Niepruszewo.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"

Lokalizacja

Niepruszewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Niepruszewo
ID: 735861764