2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Przyprostynia
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator maszyny do produkcji toreb i kopert – Gmina Zbąszyń

Wynagrodzenie

5 500 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przyprostynia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób chcących podjąć pracę jako operator maszyn do produkcji kopert lub toreb papierowych. Jest to praca związana z obsługą maszyn. Operator ustawia maszynę zgodnie z parametrami zlecenia, nadzorując przy tym jakość danego wyrobu. Reaguje na nieprawidłowości pracy maszyny.

Opis stanowiska:

  • Pobranie z magazynu półproduktów niezbędnych do wykonania danego zlecenia

  • Prowadzenie karty maszyny

  • Zgłaszanie usterek

  • Dbanie o czystość maszyny oraz jej otoczenie

  • Służy pomocą pakowaczowi

  • Utrzymanie w czystości kałamarzy po farbach i kleju

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i odbycia szkoleń (np. pierwszej pomocy przedmedycznej)

  • Świadczenia socjalne (pożyczki nieoprocentowane, bony świąteczne, kolonie dzieci, dofinansowanie do wypoczynku)

  • Dobrą atmosferę i kulturę pracy

  • Ubezpieczenia grupowe na życie

  • Prywatny dostęp do lekarzy - LuxMed

Lokalizacja

Przyprostynia,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przyprostynia
ID: 651810177