2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielawa
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator maszyny do wypieku wafli

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i nadzorowanie pracy maszyn produkcyjnych

  • Przygotowywanie maszyn do produkcji

  • Kontrolowanie i dostosowywanie parametrów maszyn do potrzeb produkcji

  • Monitorowanie procesów produkcyjnych i rozwiązywanie ewentualnych problemów technicznych

  • Zapewnienie płynnego i efektywnego działania maszyn produkcyjnych

  • Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji maszyn

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o czystość maszyn i narzędzi

  • Zachowanie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Nadzór techniczny nad maszynami produkcyjnymi

  • Raportowanie awarii, incydentów oraz wyników produkcji

  • Współpraca z innymi pracownikami zespołu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, preferowane stanowisko operatora maszyn do wypieku wafli do lodów, ale niekoniecznie

  • Znajomość zasad i procedur bezpieczeństwa obowiązujących podczas pracy na maszynach

  • Umiejętność samodzielnej diagnozy i rozwiązywania problemów technicznych

  • Gotowość do pracy w weekendy

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji zarówno z przełożonymi, jak i innymi operatorami

  • Skrupulatność i dokładność w wykonywanych czynnościach

  • Punktualność i odpowiedzialność w dotrzymywaniu ustalonych terminów i grafików produkcyjnych

  • Zdolność do pracy w warunkach fizycznych

  • Wykształcenie techniczne mile widziane

  • Chęć rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej

Lokalizacja

Bielawa,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielawa
ID: 913732423