2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Czyżowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Operator maszyny odlewniczej

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czyżowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kufieta Sp. J. jest znanym na rynku polskim i europejskim producentem akcesoriów samochodowych. Ponad to, od 10 lat prężnie rozwija dział projektowania i wytwarzania narzędzi i form wtryskowych. Z powodu stale rosnącej liczby prowadzonych projektów i wzrostu zaawansowania procesów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYNY ODLEWNICZEJ DO ODLEWU ALUMINIUM

Miejsce pracy: Czyżowice

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyny odlewniczej

- obsługa pieca odlewniczego

- kontrola jakości wykonanego wyrobu

- dbanie o porządek w miejscu pracy

- raportowanie wykonanych prac

Od Kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane

- dokładność i odpowiedzialność

- możliwość pracy w systemie  trzyzmianowym

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów z produkcją

Oferujemy:

- umowę o pracę

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

- wynagrodzenie od 3600 zł do 5000 zł brutto

- możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

- ubezpieczenie grupowe

- pakiet opieki medycznej

Klikając w przycisk „Aplikuj”, " lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy: Kufieta Sp. J. , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Kufieta Sp. J. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Czyżowice,

Śląskie

Śląskie, Czyżowice
ID: 725684912