2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Stawiguda
Joanna Podejko
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator maszyny produkcyjnej

Wynagrodzenie

5 000 - 5 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stawiguda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Eurofast Poland Sp. z o.o. poszukuje Operatorów maszyny produkcyjnej.

Twój zakres obowiązków:

Obsługa maszyny produkcyjnej,

Ustawianie parametrów zgodnie z wymogami produkcyjnymi,

Kontrola nad przebiegiem realizacji zadań maszyny produkcyjnej.

Nasze wymagania:

Zdolności manualne z zakresu mechaniki przemysłowej,

Zdolności do napraw i serwisowania urządzeń przemysłowych,

Zdolności do szybkiej oceny oraz szybkiego reagowania w razie awarii,

Odpowiedzialności, cierpliwości oraz sumienności,

Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym.

To oferujemy:

Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Pracę w prężnym, dynamicznym i zgranym zespole,

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Wdrożenie do pracy,

Benefity (opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Stawiguda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Stawiguda
ID: 884272835