2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zawiercie
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Edyta
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator maszyny produkującej ręczniki i papiery toaletowe

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OLMAR Sp. z o.o. Firma działająca na rynku wyrobów higienicznych od 1998 roku. Prowadzimy działalność handlowo-produkcyjną na terenie miasta Zawiercie (ul. Obrońców Poczty Gdańskiej) więcej informacji na www.olmar.biz

STANOWISKO

Poszukujemy doświadczonych, zorientowanych na cel oraz ambitnych kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków:

• Ustawianie i produkcja na maszynie produkcyjnej

• Pakowanie produktów w kartony i odkładanie na paletę

• Kontrola jakości produkowanego towaru

• Owijanie towarów przy użyciu automatycznej owijarki

OFERUJEMY:

W zamian za zaangażowanie firma oferuje ciekawą, odpowiedzialną pracę, możliwość rozwoju swoich kompetencji i umiejętności oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Praca w systemie 3-zmienowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego przycisku "APLIKUJ". Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym udzielam zgody OLMAR SP. Z O.O. na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO. Oświadczam, że otrzymałem informacje, o których mowa w art. 13 RODO (obowiązek informacyjny administratora danych)”.

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 503375445