2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Stęszew
Dodane 08 kwietnia 2024

Operator maszyny sztancującej wieczka aluminiowe

Lokalizacja

Stęszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ECOR Product sp. z o.o.– gdy jakość spotyka się z wiedzą. Jesteśmy nowoczesną, polską drukarnią, wyznaczającą wysokie standardy w zakresie druku fleksograficznego, działającą od 1990 roku. Zaufanym dostawcą opakowań giętkich dla branży mleczarskiej, mięsnej, kosmetycznej, farmaceutycznej i chemicznej.

Poszukujemy osoby do naszego oddziału w Stęszewie, na stanowisko:

Miejsce pracy: Stęszew

Region: Wielkopolska

Obowiązki:

  • zakładanie sztanc na maszynę sztancującą

  • przygotowanie materiałów do sztancowania

  • monitorowanie procesu sztancowania

  • obsługa narzędzi ręcznych

Wymagania:

  • chęć podjęcia zatrudnienia

  • sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca dwuzmianowa

  • opieka lekarska

  • dobre warunki pracy

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • parking dla pracowników

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Lokalizacja

Stęszew,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Stęszew
ID: 910248179