2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Agata
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator Mieszalni Mokrej (M103/2021)

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

"Mokate" Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach ul. Strażacka 48 zatrudni pracowników na stanowisko:

Operator Mieszalni Mokrej

Opis stanowiska:

  • przygotowanie mieszanki do procesu suszenia

  • pobieranie surowca z magazynu

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami

Wymagania:

  • samodzielność, zaangażowanie, dokładność

  • odpowiedzialność za wykonywanie zadań

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (zmiany 12 godzinne)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat

  • opłacenie kosztów wyrobienia książeczki zdrowia

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich już od 60 zł za miesiąc

  • program opieki medycznej (już od 10 zł za miesiąc) wraz z możliwość objęcia opieką medyczną swoich bliskich – partnera/współmałżonka i dzieci do 26-go roku życia; ubezpieczenie gwarantuje bardzo szybki dostęp do konsultacji lekarskiej poprzez Infolinię: internista, lekarz rodzinny, pediatra 1 dzień roboczy; specjalista do 3 dni roboczych; rzadkie specjalności od 5 do 7 dni roboczych

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • firmowy parking oraz przystanek autobusowy niedaleko firmy (w Żorach funkcjonuje bezpłatna komunikacja miejska)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MOKATE Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach (44-240), przy ul. Strażackiej 48, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000.129433, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Operator mieszalni mokrej.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MOKATE Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach (44-240), przy ul. Strażackiej 48, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000.129433, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 775783844