2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Skierniewice
Sebastian
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator minikoparki/monter

Wynagrodzenie

6 150 - 8 610 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z wieloletnim doświadczeniem w handlu wyrobami gazowymi oraz przydomowymi i przemysłowymi instalacjami gazowymi, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator minikoparki / Monter.

Zakres obowiązków i wymagania

· Wykonywanie wykopów pod przyłącza gazowe

· Przygotowanie powierzchni pod wykopy

· Kopanie wokół istniejących kabli/przewodów

· Wypełnianie otworów ziemią

· Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

· Odpowiedzialność

· Estetyka pracy

· Dyspozycyjność

· Otwartość

· Prawo jazdy kat. B, C+E oraz uprawnienia do operowania koparką

· Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży instalacyjno-grzewczej lub gazowej.

Dlaczego my :

· Jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w branży · Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Szkolimy kandydatów przygotowując ich do pracy na ww. stanowisku

· Zapewniamy dobrą atmosferę pracy w młodym zespole

· Gwarantujemy dobrze płatną prace

· Zawsze staramy się pomóc współpracownikowi w nagłych sytuacjach losowych

· Jesteśmy firmą nowoczesną i dynamicznie reagująca na ostatnie zmiany gospodarcze

Zachęcamy do składania ofert, dołączając CV lub kontaktu telefonicznego.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 913664427