2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Świdnica
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator monitoringu - Świdnica

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

  • Obserwacja hali sprzedaży – obsługa systemu CCTV
  • Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu
  • Raportowanie zdarzeń
  • Przeciwdziałanie stratom
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym
  • Sumienność
  • Spostrzegawczość
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie, możliwość umowy o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Wynagrodzenie 21,50 zł netto / h
  • Szkolenie stanowiskowe oraz opiekę przełożonego
  • Osobom bez doświadczenia zapewnimy szkolenie
  • Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy

Jeżeli posiadasz doświadczenie w obsłudze systemów CCTV oraz spełniasz pozostałe wymagania – aplikuj

Jeżeli nie masz doświadczenia w pracy z systemem monitoringu (spokojnie- wszystkiego Cię nauczymy) lecz spełniasz pozostałe wymagania – aplikuj

Jesteś pełnoletnim uczniem, studentem studiów zaocznych ta oferta jest dla Ciebie – spełniasz wymagania – aplikuj

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Świdnica
ID: 909400699