2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Kolbuszowa
Dodane 09 kwietnia 2024

Operator myjni/ granulacji

Wynagrodzenie

4 700 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kolbuszowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Newborn Plastic Sp. z o.o. świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych w związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej zatrudni: Operatora myjni/ granulacji

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyny lub linii produkcyjnej do przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • Monitoring parametrów technicznych i jakościowych wytwarzanego produktu,

  • Ocena jakości wyrobów w stosunku do wzorca,

  • Składowanie otrzymanych wyrobów i zagospodarowanie odpadów produkcyjnych,

  • Dbanie o stan techniczny urządzeń, porządek i przestrzeganie zasad BHP.

  • Raportowanie przebiegu zmiany.

Oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

  • Zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn do produkcji tworzyw sztucznych,

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowane pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Wewnętrzy program szkoleń stanowiskowych pod okiem doświadczonych pracowników,

  • Możliwość awansu na wyższe stanowiska w zależności od zdobytych umiejętności i doświadczenia,

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesłania CV .

Lokalizacja

Kolbuszowa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Kolbuszowa
ID: 688830427