2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bochnia
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator na linii produkcyjnej

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz zdobyć doświadczenie i rozwijąć się u wiodącego producenta małych silników wykorzystywanych w braży motoryzacyjnej? Wyślij swoje CV i dołącz do Nas!

Aktualnie w związku z procesem stopniowego uruchamiania nowych linii produkcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko - Operatora linii produkcyjnej.

W przypadku osób z doświadczeniem w trakcie spotkania rekrutacyjnego możemy porozmawiać również na temat innych dostępnych stanowisk.

Zakres obowiązków:

·         Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

·         Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

·         Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami

·         Kontrola wizualna produkowanych półwyrobów i wyrobów gotowych

·         Przestrzeganie standardu 5S

Nasze wymagania:

·         Zdolności manualne

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Gotowość do pracy zmianowej (praca na 3 zmiany)

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

·         Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity:

·         Prywatna opieka medyczna

·         Ubezpieczenie na życie

·         Dodatkowe świadczenia socjalne

·         Karta Multisport

·         Program Rekomendacji Pracowników

·         Dofinansowanie do posiłków

·         Transport na trasie: Tarnów - Bochnia - Tarnów

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 912983767