2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gorlice
Teresa
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator na Linii Produkcyjnej w SG Adfors Gorlice

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z ciągłym rozwojem linii produktowych, zapraszamy do aplikowania osoby:

  • gotowe do pracy w systemie 3 zmianowym obejmującym również weekendy i święta

  • z minimum wykształceniem zawodowym

  • z doświadczeniem w pracy w środowisku przemysłowym (dodatkowy atut)

  • z uprawnieniami wydanymi przez UDT (wózek widłowy, suwnica - dodatkowe atuty)

  • poszukujemy osób rzetelnych, solidnych i zaangażowanych w wykonywaną pracę

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń i maszyn na liniach produkcyjnych tkaniny i nici z włókna szklanego

  • monitorowanie jakości produkowanego wyrobu

  • rejestrowanie danych produkcyjnych w systemie komputerowym

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • przestrzeganie zasad BHP i OŚ

Oferujemy:

  • stabilną pracę na umowę o pracę, z perspektywą zatrudnienia na stałe po ocenie okresu adaptacji

  • wynagrodzenie stawką godzinową + gratyfikacje wynikające z systemu zmianowego

  • system premiowy oraz program dodatków kompetencyjnych

  • benefit:  posiłek obiadowy współfinansowany (koszt po stronie pracownika 2 zł.)

  • odzież robocza serwisowana

  • po okresie adaptacji - dodatkowe pakiety benefitów: sponsorowana polisa, opieka medyczna, karta Multi sport

  • pikniki rodzinne, możliwość udziału z konkursach z nagrodami, gadżety okazjonalne

O nas:

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Produkujemy szeroką gamę materiałów wzmacniających, m.in. tkaniny i dzianiny z włókna szklanego, włókna laminowane i unikalne powłoki dla budownictwa. Dostarczamy produkty dla różnych aplikacji takich, jak izolacja akustyczna, pokrycia ścian zewnętrznych i pokrycia dekoracyjne.

W związku z rozwojem firmy, zapraszamy do aplikowania do naszego zespołu Adfors Gorlice:)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 908789742