2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wolbrom
ES SYSTEM K SP Z O.O.
Dodane 03 maja 2024

Operator na wydziale profili PCV

Lokalizacja

Wolbrom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma ES SYSTEM K jest wiodącym producentem mebli chłodniczych, zapewnia efektowną ekspozycję i świeżość produktów w sklepie. Produkujemy urządzenia chłodnicze, z których korzysta obecnie ludność z ponad 50 krajów na świecie. Nasz zespół liczy blisko 800 osób, którym oferujemy bezpieczne i stabilne miejsca pracy z perspektywą rozwoju zawodowego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na:

Wydział PROFILI PCV

Miejsce pracy: WOLBROM

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjnej do wytłaczania profili PVC;

  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów zgodna z wymaganiami;

  • Współpraca z działem kontroli jakości i utrzymania ruchu;

  • Dbałość o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym;

  • Dokonywanie drobnych napraw oraz zgłaszanie potrzeby naprawy do działu

  • technicznego;

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie zawodowe/techniczne;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych: taśma metryczna,

    suwmiarka.

  • mile widziana znajomość procesu wytłaczania profilu PCV;

  • gotowość do pracy zmianowej ;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i

    umiejętności;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • kontakt z najnowszymi technologiami wytwarzania;

  • możliwość pracy z nietypowymi i innowacyjnymi projektami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wolbrom,

Małopolskie

Małopolskie, Wolbrom
ID: 871044980