2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Lewickie
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator obrabiarek CNC (Wydział Wdrożeń Innowacji)

Lokalizacja

Lewickie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo ChM sp. z o.o. projektuje, wytwarza oraz dystrybuuje systemowe rozwiązania dla traumatologii i ortopedii we współpracy ze specjalistami medycznymi na całym świecie. Zatrudniamy ponad 450 osób. Wszyscy nasi pracownicy biorą aktywny udział w produkcji i dystrybucji wyrobów ChM. Wierzymy, że ścisła współpraca inżynierów i pracowników produkcji, zlokalizowana w jednej fabryce, owocuje najwyższą jakością implantów i instrumentariów medycznych.

Co zyskujesz:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa plus nagroda)

  • Wzniesiesz swoje kompetencje na wyższy poziom

  • Komfort pracy z osobami, które wyróżnia pozytywna energia, uśmiech i podobne doświadczenia zawodowe

  • Stałą integrację wewnątrzzakładową – imprezy integracyjne oraz działowe

  • Możliwość przyuczenia w zakresie stawianych obowiązków

  • Kontakt z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w branży medycznej

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane mechaniczne)

  • Znajomość czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność programowania maszyn CNC (mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach sterowanych numerycznie do obróbki skrawaniem)

  • Umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)

  • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność

  • Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej

Zadania:

  • Obróbka skrawaniem elementów z metali i innych materiałów

  • Przygotowanie obrabiarki do procesu obróbki (w tym jej uzbrajanie)

  • Bieżące monitorowanie procesu obróbki

  • Realizacja pomiarów wykonywanych detali

  • Zapewnienie prawidłowej identyfikacji wyrobu

  • Wymiana narzędzi (ocena stanu ich zużycia)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lewickie,

Podlaskie

Podlaskie, Lewickie
ID: 889929131