2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podkarpackie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Stalowa Wola
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator obrabiarek skrawających - tokarz/frezer

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma SERON szuka osoby na stanowisko: tokarz/frezer

Zakres obowiązków: obsługa obrabiarek konwencjonalnych. Wymagania : wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. CV prosimy przesyłać na adres e-mail. Prosimy o zamieszczenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 889512728