2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Żuromin
Dodane 15 kwietnia 2024

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie - Żuromin

Lokalizacja

Żuromin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Lider produkcji w branży kominów o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do zespołu

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE

Miejsce pracy: Żuromin

Opis stanowiska:

  • Obsługa lasera CNC

  • Cięcie blach o różnych grubościach

  • Praca zorganizowana zgodnie z planem produkcji

  • Dbanie o wysoką jakość produkcji

Czego wymagamy:

·         Odpowiedzialność, chęci do pracy

·         Komunikatywność i kreatywność

·         Dyspozycyjność i rzetelność

Nie wymagamy doświadczenia w obsłudze lasera, zapewniamy pełne szkolenie na stanowisku pracy

Co oferujemy:

·         Umowę o pracę

·         Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

·         Stałe godziny pracy

·         Stacjonarną pracę w siedzibie firmy

·         Bardzo dobra lokalizacja

·         Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

·         Możliwość rozwoju zawodowego i pracę dającą satysfakcję

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie CV

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w tym oraz kolejnych, podobnych procesach rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Prodmax Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie 05-806; ul. Sokołowska 38 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Prodmax Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie 05-806; ul. Sokołowska 38. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Żuromin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żuromin
ID: 856883691