2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Siechnice
HR Bodycote
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator - obróbka cieplna

Lokalizacja

Siechnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

BODYCOTE to wiodący lider usług obróbki cieplnej na świecie. Jesteśmy obecni w 23 krajach, w 165 lokalizacjach.

Firma Bodycote Polska Sp. z o.o., posiada w Polsce 6oddziałów i zajmuje wyjątkowe miejsce na rynku, dzięki doświadczeniu i wiedzy swoich pracowników. Wysoko wykwalifikowany zespół pozwala oferować naszym Klientom niezawodne, wysokiej jakości usługi bez względu na rozmiar produkcji m.in. do sektora motoryzacyjnego, lotniczego, ogólno-przemysłowego i energetycznego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje do naszego zakładu w Siechnicach k/Wrocławia kandydata na stanowisko:

OPERATOR – OBRÓBKA CIEPLNA

Lokalizacja: Siechnice k/Wrocławia

CO OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od Twojego doświadczenia,

  • miesięczna nagroda motywacyjna,

  • dodatkowa premia za polecenie nowego pracownika,

  • podwyższony dodatek do godzin nocnych w wysokości 20% stawki zasadniczej,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie, pełen etat, bezpośrednio przez firmę,

  • pakiet benefitów (system kafeteryjny myBenefit – doładowania co miesiąc do wykorzystania w sklepach/kinach/fitness, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, wczasy pod gruszą, premia świąteczna),

  • kompleksowe szkolenia wdrożeniowe i techniczne – 100% dofinansowanie przez pracodawcę,

  • możliwość zdobycia uprawnień,

  • przyjazna atmosfera,

  • małe zespoły robocze,

  • nie pracujemy „na gwizdek”,

  • bezpłatny parking dla pracowników.

TWOJE ZADANIA:

  • obsługa pieców do obróbki cieplnej,

  • nadzór nad przygotowaniem oraz pakowaniem wsadu pieca,

  • nadzór nad realizowanymi procesami

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia min. zawodowe lub średnie o profilu technicznym,

  • doświadczenie na stanowisku produkcyjnym, operatora lub pokrewnym,

  • dobrych umiejętności organizacyjnych,

  • umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym,

  • gotowość do nauki i chęć nabywania nowych umiejętności,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)

MILE WIDZIANE:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego i/lub suwnicy – jeśli nie masz, przeszkolimy Cię na nasz koszt!

  • doświadczenie w branży obróbki cieplnej/chemicznej

Napisz! Czekamy na Ciebie!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj. Niniejszym informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi Kandydatami.

PAMIĘTAJ!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do przesyłanego do nas CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji przez firmę BODYCOTE POLSKA, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Siechnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Siechnice
ID: 869055144