2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Gorzów Wielkopolski
Dodane 10 kwietnia 2024

Operator obsługi i konserwacji urządzeń technicznych

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: siedziba Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonia Gorzowska oraz okazjonalnie w miejscu organizacji wydarzeń przez pracodawcę.

Liczba lub wymiar etatów: 1 etat, umowa o pracę, praca w równoważnym czasie pracy

Zakres obowiązków:

1.        wykonywanie prac konserwacyjnych i drobnych napraw mających na celu utrzymanie obiektu, instalacji i urządzeń technicznych w stałej sprawności użytkowej w zakresie:

a)      instalacji centralnego ogrzewania;

b)      instalacji wodno-kanalizacyjnej;

c)       instalacji p.poż.;

d)      instalacji klimatyzacji i wentylacji;

e)      konserwacji ogólnobudowlanej;

f)       wyposażenia i sprzętów będących na stanie Filharmonii, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;

2.       wykonywanie prac rzemieślniczych, drobnych prac ogólnobudowlanych, gospodarczych;

3.        wykonywanie przeglądu i ocena stanu wyposażenia technicznego budynku;

4.       kontrola i ocena sprawności urządzeń pomiarowych np. wodomierze, liczniki ee  – zgłaszanie zauważonych usterek odpowiednim służbom.

Wymagania:

1.       wykształcenie zawodowe, średnie techniczne;

2.       Uprawnienia SEP uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku – Grupa 1, Grupa 2;

3.       gotowość do pracy w systemie równoważnego czasu pracy;

4.       odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;

5.       minimum 5 – letnie doświadczenie zawodowe.

Mile widziane:

1.       umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną;

2.       umiejętności tzw. „złotej rączki”;

3.       prawo jazdy kat. B;

4.       znajomość systemów i instalacji niskoprądowych;

5.       znajomość podstaw z zakresu systemów i instalacji HVAC;

6.       doświadczenie w pracy przy eksploatacji / użytkowaniu obiektów wielkokubaturowych;

7.       znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office;

8.       uprawnienia do obsługi UTB.

Oferujemy:

1.       Stabilne warunki zatrudnienia;

2.       Pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze;

3.       Pakiet świadczeń socjalnych

 Wymagane dokumenty:

1.       CV/List motywacyjny opatrzone własnoręcznym podpisem.

2.       Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje.

3.       Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji jak poniżej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji do pracy w Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonia Gorzowska w Gorzowie Wlkp. na stanowisko: Operator obsługi i konserwacji urządzeń technicznych”.

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy składać na podany adres e-mailowy.

 Więcej informacji pod numerem 512 693 737.

Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonia Gorzowska zastrzega sobie prawo zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów.

 Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia nr 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonia Gorzowska, 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Dziewięciu Muz 10.

2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych osobowych to: iodmałpafilharmoniagorzowska.pl

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu aktualnej rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz przepisu art. 221 § 1 ustawy Kodeks Pracy, a w zakresie nieobjętym treścią tego przepisu wyłączenie na podstawie Państwa zgody tj. Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;

4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej rekrutacji;

5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych są podmioty współpracujące z Administratorem w zakresie obsługi IT i obsługi hostingu poczty elektronicznej administratora;

6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego podmiotu, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w zakresie w jakim przetwarzanie odbywało się lub odbywa na podstawie Pani/Pana zgody, orz prawo do wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania;

7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne w zakresie wskazanym w art. 221 § 1 ustawy Kodeks Pracy lecz odmowa ich podania skutkowała będzie niemożliwością uczestniczenia w procesie rekrutacji. W pozostałym zakresie odbywa się na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody;

9. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają profilowaniu ani zautomatyzowanemu przetwarzaniu i nie są przekazywane do Państwa trzeciego.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 870799639