2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Krosno
Zespół OK JOB Sp. z o.o.
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator (Obszar Produkcji)

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Możliwość pracy na różnych stanowiskach

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku zgodnie z procesem

  • Przestrzeganie standardów pracy na stanowisku

  • Dbałość o powierzony materiał i narzędzia

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w dużej, prężnie działającej korporacji

  • Program adaptacyjny dla nowego pracownika

  • Wsparcie na etapie szkolenia stanowiskowego

  • System płatnych poleceń do pracy

  • Premię miesięczną

  • Dodatkową premię za brak absencji

  • Pracę w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 910509355