2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator obszaru mieszania / produkcja / operator maszyn

Wynagrodzenie

34 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma produkcyjna w Nowym Dworze Mazowieckim zatrudni Operatorów obszaru mieszania.

Zakres obowiązków:

  • Uruchamianie i obsługa instalacji mieszania.

  • Zapewnienie ciągłości produkcji.

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy, czystość urządzeń oraz stan techniczny.

  • Transport materiałów w wyznaczone miejsca.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.

  • Umiejętność technicznej obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 34 zł brutto/h + do 20% premii.

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

  • Pracę w systemie zmianowym (zmiana 12/48h po przepracowanym dniu, 2 dni wolnego).

  • Możliwość współfinansowanego przez pracodawcę dojazdu dla pracowników (z miast: Ciechanów, Płońsk, Drobin, Słupia, Świercze, Nasielsk, Przasnysz, Pułtusk, Góra, Ojrzeń, Raciąż, Wyszogród, Zakroczym, Legionowo),

  • Pakiet benefitów pracowniczych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, atrakcyjne pakiety sportowo-rekreacyjne, bogaty pakiet socjalny.

  • Bony świąteczne.

  • Dofinansowane posiłki w zakładowej restauracji.

Zapraszam do aplikowania!

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 909628177