2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rudniki
Cemex
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator/Operatorka Ładowarki - Rudniki (woj. śląskie)

Lokalizacja

Rudniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Operator/Operatorka Ładowarki

Miejsce pracy: Cementownia Rudniki, Zespół Kopalni, k/Częstochowy (woj. śląskie)

Zatrudnienie na umowę o pracę przez firmę zewnętrzną.

Co możesz zyskać ?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat z firmą zewnętrzną,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz miesięczne premie,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, ubezpieczenie na życie),

  • Pracę w firmie, która przestrzega zasad i standardów BHP,

Główne zadania:

  • Załadunek urobku na samochody technologiczne lub do lejów zasypowych,

  • Sporządzanie mieszanek surowców,

  • Niwelacja terenu,

  • Utrzymanie maszyn w sprawności technicznej- usuwanie usterek,

  • Wykonywanie innych prac w ruchu zakładu górniczego, związanych z użyciem narzędzi ręcznych,

Wymagania formalne:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Posiadanie uprawnień operatora ładowarki jednonaczyniowej klasy I powyżej 20 ton.

  • Inne uprawnienia do obsługi maszyn budowalnych będą dodatkowym atutem.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV klikając przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rudniki,

Śląskie

Śląskie, Rudniki
ID: 910311575