2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Żory
Agata
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator/operatorka linii produkcyjnej

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mokate Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach, ul. Strażacka 48 poszukuje pracowników na stanowisko: Operator/Operatorka linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Żory

Obowiązki:

  • obsługa paneli sterujących produkcją na zautomatyzowanych, nowoczesnych liniach produkcyjnych;

  • przezbrajanie maszyn, bieżąca regulacja oraz diagnozowanie i usuwanie drobnych usterek;

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;

  • przestrzeganie dobrych praktyk produkcyjnych oraz dobrych praktyk higienicznych;

  • praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości;

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (zmiany 12 godzinne);

  • chęć do pracy w obszarze produkcji oraz zdobywania wiedzy z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy;

  • sumienność, spostrzegawczość, zdolność szybkiego uczenia się;

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na produkcji;

  • książeczka zdrowia (sanitarno-epidemiologiczna);

  • umiejętność obsługi narzędzi ręcznych/elektronarzędzi albo gotowość do przeszkolenia się w tym zakresie;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat

  • opłacenie kosztów wyrobienia książeczki zdrowia

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich już od 60 zł za miesiąc

  • program opieki medycznej (już od 10 zł za miesiąc) wraz z możliwość objęcia opieką medyczną swoich bliskich – partnera/współmałżonka i dzieci do 26-go roku życia; ubezpieczenie gwarantuje bardzo szybki dostęp do konsultacji lekarskiej poprzez Infolinię: internista, lekarz rodzinny, pediatra 1 dzień roboczy; specjalista do 3 dni roboczych; rzadkie specjalności od 5 do 7 dni roboczych

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • firmowy parking oraz przystanek autobusowy niedaleko firmy (w Żorach funkcjonuje bezpłatna komunikacja miejska)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MOKATE Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach (44-240), przy ul. Strażackiej 48, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000.129433, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Operator/Operatorka linii produkcyjnej.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MOKATE Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach (44-240), przy ul. Strażackiej 48, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000.129433, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 536749451