2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Kąty Wrocławskie
Rafał
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator palownicy / kafara / wibromłota na dźwigu / koparki / żurawia

Wynagrodzenie

8 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie prac zgodnie z obsługą maszyn,

  • prowadzenie prac w zgodzie z przepisami BHP,

  • dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu,

  • utrzymywanie powierzonego sprzętu w czystości,

  • wypełnianie zestawienia przepracowanych godzinowych oraz przekazywanie ich osobie dozoru lub przesyłanie pocztą do biura we Wrocławiu,

  • w przypadku otrzymania do dyspozycji samochodu służbowego, rzetelne  prowadzenie zapisów w książce pojazdu,

 Wymagania:

  • uprawnienia operatora palownic / kafarów / wibromłoty na dźwigu / koparki / żurawia

  • prawo jazdy kat. B,

  • praca na terenie całego kraju - delegacja

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
ID: 909651055