2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 23 maja 2024

Operator/Pilarz CNC

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma kamieniarska z wieloletnim doświadczeniem w branży zatrudni od zaraz Operatora CNC/pilarza CNC. Praca jednozmianowa w oparciu o umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

  • obsługa centrum obróbczego/piły mostowej 5 osiowej CNC

  • obsługa programu CAD/CAM cięcie piłą

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenie do czasu dokładnego poznania maszyn i zakresu prac pod okiem doświadczonych pracowników

  • pracę na nowoczesnej maszynie z 2021 roku piły 5-osiowej firmy Donatoni oraz Centrum obróbcze CNC firmy Intermac z 2024

  • pracę na zaawansowanym programie CAD/CAM pozwalającym tworzyć wyjątkowe, nietuzinkowe detale

  • stabilność zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie nowego doświadczenia

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 706088534