2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 09 maja 2024

Operator piły panelowej i CNC - branża meblarska

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Erton - producent systemów drzwi oraz mebli na zamówienie - zatrudni ambitnych, wolnych od nałogów i ukierunkowanych na rozwój, pracowników działu produkcji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- rozkrój płyty meblowej na pile panelowej i na CNC

- obróbki CNC (nawierty, frezowania i.t.d.) materiałów stosowanych w meblarstwie

- utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

- dystrybucja gotowych produktów (opcjonalnie)

- inne prace pomocnicze

OCZEKIWANIA:

- DOŚWIADCZENIE W PRACY Z W/W MASZYNAMI

- ZNAJOMOŚĆ LUB ŁATWOŚĆ PRZYSWAJANIA OPROGRAMOWANIA CAD/CAM

-WYSOKA KULTURA OSOBISTA

- SAMODZIELNOŚĆ

- Gotowość do pracy

- Zdolności manualne, precyzyjność

- Umiejętność zarządzania czasem

- Dyspozycyjność

- Łatwość przyswajania nowych umiejętności

- Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracy

- Prawo jazdy kat. B

- Brak nałogów !!

- Komunikatywna znajomość j. polskiego

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (ZUS, urlop, świadczenia)

- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i samodzielności.

- Praca w zespole

- Możliwość ROZWOJU

Aplikacje proszę składać za pośrednictwem portalu OLX.

Zakład pracy znajduje się przy ul. Budowlanej 8/ Zemborzyckiej 59L (erton.pl)

1. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez

CDP ERTON z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy 20-469) ul. Budowlana 8

2. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Kodeksu pracy. Jeżeli kandydat zamieści dodatkowe dane osobowe przekraczające zakres wskazany w ogłoszeniu oraz przepisach Kodeksu pracy, to jednocześnie wyraźnie potwierdza, że zgadza się na ich przetwarzanie w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji.

3. Dodatkowo, jeżeli kandydat wyrazi odrębną, dobrowolną zgodę, jego CV będzie przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji. W tym celu należy zamieścić treść zgody w przesyłanym CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CDP ERTON moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji”.

4. Wyrażone zgody mogą zostać cofnięte w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody.

5. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz przeniesienia.

 Klauzula do CV:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji za pośrednictwem

portalu OLX. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 872046835