2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Ełk
Dodane 08 kwietnia 2024

operator/pomocnik operatora wytłaczarek

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński

 ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk zatrudni :

operatora / pomocnika operatora wytłaczarek

 Miejsce pracy: Ełk

 Główne obowiązki :

  • obsługa maszyn do wytłaczania profili z tworzyw sztucznych;

  • uruchamianie, kontrolowanie pracy maszyny, wyłączanie;

  • nadzór nad prawidłowym cyklem produkcji;

  • przygotowanie surowców do produkcji;

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy zmianowej w równoważnym czasie pracy: na dwie zmiany dniówki i nocki;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • sprawność fizyczna.;

 Oferujemy:

  • pełne szkolenie wstępne – przyuczenie;

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat;

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji;

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego;

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe;

  • zniżki na produkty Firmowe;

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt : Zainteresowane osoby prosimy o  przesłanie  aplikacji drogą elektroniczną lub na adres CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński , ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 893465261