2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator - praca przy produkcji transformatorów

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Stabilne zatrudnienie u cenionej firmy na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez naszego Klienta po okresie zatrudnienia przez agencję pracy
  • 200% dodatku za nadgodziny w niedziele
  • 13 wypłata
  • Dwukrotnie wyższy dodatek za pracę w porze nocnej (40% od minimalnej krajowej)
  • Premie miesięczne uzależnione od wyników działu
  • Finansowe nagrody roczne (po przepracowaniu min. 6 miesięcy)
  • Medicover – prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie, karta sportowa - Multisport (na preferencyjnych warunkach dla pracowników Manpower)
  • Najwyższe normy bezpieczeństwa pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Nagroda finansowa w przypadku zatrudnienia poleconego kandydata (zgodnie z regulaminem dostępnym w Agencji)
  • Bezpłatny parking dla pracowników
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej
  • Sumienność i chęć do pracy
Zadania:
  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami, specyfikacją i zasadami BHP
  • Montaż podzespołów transformatorów przy samodzielnych stanowiskach
  • Nawijanie uzwojeń wedle dokumentacji technicznej
  • Realizacja założonych planów ilościowy i jakościowych

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj pod ogłoszenie - oddzwonimy i przedstawimy szczegóły oferty.  Miejsce pracy: Łódź Teofilów Oferta dotyczy pracy tymczasowej Nr. ref. 2391

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 910596043