2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna
Dodane 03 maja 2024

Operator - Pracownik Operacyjny - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia;

  • Bezpieczeństwo, dbamy o wysokie standardy BHP;

  • Odzież roboczą i środku ochrony indywidualnej;

  • Pakiet opieki medycznej finansowanej przez pracodawcę;

  • Pakiet opieki medycznej dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do pracy fizycznej w trybie dwuzmianowym;

  • Sumienności, uczciwości;

  • Chęci do pracy, zaangażowania.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac związanych z odbiorem i załadunkiem odpadów stałych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 812184128