2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator pracy krawędziowej

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GRAFFICO to specjalista w produkcji reklam świetlnych, wielkogabarytowych, o dużym stopniu skomplikowania i estetyki.

Naszą specjalizacją jest projektowanie, produkcja i montaż pylonów reklamowych oraz kompleksowe oznakowanie stacji paliw w całej Polsce.

U nas nie ma nudy. Praca jest bardzo różnorodna, bo tworzymy wiele projektów dla największych marek. Z nami będziesz miał możliwość współpracy z wieloma działami, blisko własnej produkcji z bogatym parkiem maszyn i wieloma doświadczonymi specjalistami.

Jeśli zależy Ci na pracy w firmie, która mają dużą wiedzę, 30-letnie doświadczenie i ogrom pasji, jesteś w dobrym miejscu!

Obecnie poszukujemy operatora prasy krawędziowej

Obowiązki:

  • Tworzenie programów na maszynie dla poszczególnych elementów, zgodnie z rysunkiem technicznym,

  • Odpowiedni dobór przez operatora narzędzi i materiałów,

  • Ustawianie parametrów maszyny,

  • Kontrola jakości wykonanych elementów,

  • Monitorowanie stanu technicznego maszyn,

  • Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn,

  • Przestrzeganie przepisów BHP, ochrony środowiska i ochrony środowiska.

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne,

  • Dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • Sprawność manualna.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • Pracę nad atrakcyjnym wizualnie produktem,

  • Wdrożenie przygotowujące do pracy i niezbędne narzędzia.

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym),

  • Szkolenie

  • Praca od poniedziałku do piątku,

  • Przyjazną atmosferę

Wyślij nam swoje CV przez portal OLX.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 684813134