2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wronki
Dodane 14 maja 2024

Operator prasy krawędziowej

Wynagrodzenie

29 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wronki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Obowiązki

  • samodzielna obsługa prasy krawędziowej CNC

  • realizacja zleceń zgodnie z planem produkcji

  • dbanie o wysoką jakość produktów, kontrola pomiarowa

  • współpraca z działem technicznym

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe zasadnicze

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora obrabiarki CNC

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat

  • praca dwuzmianowa

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o gruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość nadgodzin , jeśli pracownik wyrazi taką chęć

  • możliwość długoterminowej współpracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Lokalizacja

Wronki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wronki
ID: 649717769