2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Grudziądz
Dodane 17 kwietnia 2024

Operator prasy krawędziowej CNC

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma PWM zajmująca się szeroko rozumianymi usługami specjalistycznymi, oraz produkcją części do maszyn obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR CNC - prasa krawędziowa CNC

Miejsce pracy: Grudziądz

Opis stanowiska:

- przygotowanie, uruchomienie i obsługa jednej z maszyn sterowanych numerycznie (, prasa krawędziowa )

- kontrola poprawności wykonywanych detali

- dobór narzędzi

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku

- wykształcenie kierunkowe - mile widziane

- dokładność w działaniu

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- pracę w pełen etat

- atrakcyjne wynagrodzenie

PRACA OD ZARAZ

Podane przez Pana/ią dane osobowe będą przetwarzane przez  Produkcja Wynajem Maszyn ("Administrator Danych") w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji i ewentualnego zawarcia umowy o pracę, bądź umowy cywilnoprawnej. Administrator Danych informuje, że dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) i b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016r., poz. 922, ze zm.) ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich Danych Osobowych oraz prawo do ich poprawiania.

 Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy lub w przypadku zawarcia umowy przez okres dłuższy – do zakończenia okresu trwania umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo do dostępu do przekazanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia tych danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Dane osobowe nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz brak zgody lub jej cofnięcie uniemożliwia Pani/Panu udział w procesie rekrutacji.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji i ewentualnego zawarcia umowy o pracę, bądź umowy cywilnoprawnej. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącymi przysługującymi mi prawami w związku z udostępnieniem danych dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 635870150