2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Przeworsk
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator prasy krawędziowej CNC

Lokalizacja

Przeworsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Stanowisko: operator prasy krawędziowej CNC

Miejsce pracy: Spaw-Met Sp. z o.o. 37-200 Przeworsk ul. Łąkowa 5

Praca: jednozmianowa w godzinach 7-15, docelowo dwuzmianowa (6-14/14-22)

Główne zadania i obowiązki:

•        przygotowywanie maszyny do pracy

•        założenie odpowiednich narzędzi (matryce, stemple) oraz kontrola ich zużycia

•        ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy maszyny

•        gięcie elementów blaszanych do zderzaków lub linii grawerowanych

•        korekta parametrów podczas pracy

•        wykrywanie nieprawidłowości w pracy maszyny

•        obsługiwanie przyrządów pomiarowych w ramach samokontroli

•        czyszczenie i konserwowanie obsługiwanej maszyny

Wymagania:

•      wykształcenie co najmniej zawodowe

•      podstawowa znajomość czytania dokumentacji technicznej

•      znajomość obsługi pras krawędziowych CNC – minimum ukończony kurs

•      pracowitość i samodzielność

•      mile widziane doświadczenie związane z pracą na prasie krawędziowej Trumpf / EHT

Oferujemy:

•      zatrudnienie na umowę o pracę

•      atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia

•   ubezpieczenie grupowe

•      możliwość zatrudnienia doświadczonych fachowców lub absolwentów do przyuczenia

Lokalizacja

Przeworsk,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przeworsk
ID: 910833215