2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Kisielin
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator prasy krawędziowej CNC

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Kisielin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma HUT Technika Środowiska Sp. z o.o. Zielona Góra poszukuje do pracy na stanowisku

Oferujemy pracę w firmie, która profesjonalnie i kompleksowo wykonuje instalacje do recyklingu odpadów

Miejsce pracy: Zielona Góra, Nowy Kisielin – Rozwojowa 2

 Oferujemy:

·         umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na stałe);

·         zatrudnienie bezpośrednio przez HUT Technika Środowiska Sp. z o.o.;

·         system pracy dwuzmianowy (dodatek za pracę na drugiej zmianie);

·         pracę w kreatywnym, stałym zespole;

·         pracę w innowacyjnej branży w systemie projektowym;

·         nowoczesną halę produkcyjną;

 Opis stanowiska:

·         obsługa prasy krawędziowej marki BAJKAL (rok produkcji 2019);

·         dobieranie odpowiednich narzędzi;

·         gięcie/zaginanie elementów zgodnie z dokumentacją;

·         dbanie o jakość produkowanych wyrobów;

·         realizacja produkcji wg ustaleń z Kierownikiem Produkcji;

·         współpracowanie z innymi pracownikami podczas realizacji zadań;

 Profil Kandydata:

·         chęć do pracy;

·         doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych;

·         znajomość rysunku technicznego;

·         gotowość do pracy 2-zmianowej;

·         rzetelność;

·         punktualność.

 Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF lub kontakt telefoniczny w godzinach 8.00 - 16.00

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

 KONTAKT

HUT Technika Środowiska Sp. z o.o.

ul. Nowy Kisielin – Rozwojowa 2

PL 66-002 Zielona Góra

GSM: +48 518 706 988

Lokalizacja

Nowy Kisielin,

Lubuskie

Lubuskie, Nowy Kisielin
ID: 905923437