2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Pleszew
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator prasy krawędziowej CNC Ermakssan, Delem

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pleszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma KOTŁOSPAW zatrudni osobę do pracy na stanowisku operator prasy krawędziowej. Wynagrodzenie do ustalenia według umiejętności oraz doświadczenia, możliwość wypracowywania premii.

Posiadamy urządzenie ERMAKSSAN ze sterowaniem CNC DELEM.

Miejsce pracy:

  • Pleszew ul. Szenica 38

Zakres obowiązków:

  • Obsługa prasy krawędziowej CNC

  • Wykonanie elementów wg rysunku technicznego

  • Kontrola wykonanych detali.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Dbałość o powierzony sprzęt

Zapewniamy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Możliwość wypracowania premii

  • Stabilne zatrudnienie oraz terminowe wynagrodzenie.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny. Do CV prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )".

Lokalizacja

Pleszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pleszew
ID: 651991079