2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Chałupy
Hako Technology
Dodane Dzisiaj o 11:31

Operator prasy krawędziowej | Hako Technology | Chałupy

Lokalizacja

Chałupy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hako Technology jest firmą produkcyjną z branży obróbki metalu. Celem naszego przedsiębiorstwa jest produkcja wysokiej jakości złożonych konstrukcji ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium w połączeniu z krótkim czasem dostaw i wysoką elastycznością produkcji.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator pras krawędziowych

Miejsce pracy: Chałupy, k. Koszalina

Zapewniamy:

  • profesjonalne szkolenia, nabywanie nowych umiejętności

  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjny czas pracy (poniedziałki - czwartki 8,5 godz., piątki 6 godz.)

  • kartę Multisport

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do wczasów pod gruszą

  • dofinansowanie do posiłków

Zakres obowiązków:

  • obsługa pras krawędziowych,

  • wykonywanie detali zgodnie ze specyfikacją zlecenia,

  • praca z narzędziami pomiarowymi oraz kontrola jakości wytwarzanych elementów,

  • dbałość o poprawne działanie maszyny,

  • zgłaszanie usterek, niezgodności

  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi narzędzi pomiarowych będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy zmianowej

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. CV kandydatów, które nie zostały rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Klauzula informacyjna:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Hako Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Chałupy 30, 76-024 Świeszyno.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji w zakresie wyrażonej zgody.

3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Chałupy,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Chałupy
ID: 872563141