2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Starachowice
Roksana Bidzińska
Dodane 01 maja 2024

operator prasy krawędziowej / od 4954 brutto + dodatki / od zaraz

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeżeli potrafisz obsługiwać maszyny sterowane i wiesz jak czytać rysunek techniczny – aplikuj!

Wypełnij formularz lub wyślij sms o treści OPERATOR, skontaktujemy się z Tobą! Szybki proces rekrutacji!

oferujemy

  • wynagrodzenie od 4 954 brutto oraz pakiet dodatków finansowych (premia regulaminowa, dodatek technologiczny)
  • możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin w dni robocze oraz soboty
  • darmowy posiłek w trakcie pracy
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie)
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej po preferencyjnych warunkach
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia

zadania

  • proces obróbki materiałów z wykorzystaniem obrabiarek sterowanych numerycznie
  • dobór materiałów do obróbki
  • opracowanie technologii obróbki w oparciu o rysunek techniczny

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • proces obróbki materiałów z wykorzystaniem prasy krawędziowej
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • gotowości do pracy zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 914108004