2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 06 maja 2024

Operator Procesów Chemicznych - Aparatowy

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej dla obsługiwanych instalacji,

  • Kontrola i obsługa urządzeń instalacji produkcyjnych,

  • Współpraca z innymi działami Spółki w zakresie procesów produkcji,

  • Uczestniczenie w procesie rozwoju produkcji nikotyny - poznanie procesu i technologii oraz czuwanie nad jego przebiegiem i rozwojem.

Nasze wymagania

  • Min. wykształcenie średnie techniczne: chemia, mechanika, preferowane wykształcenie wyższe techniczne,

  • Wiedza z zakresu chemii i mechaniki,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków,

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz zaangażowanie w realizację zadań,

  • Dokładność, skrupulatność, komunikatywność,

  • Znajomość obsługi komputera (w tym MS Office – Excel).

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie podstawowe + nagrody i premie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne

  • Kawa / herbata

  • Parking dla pracowników

  • Program rekomendacji pracowników

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • I owoce!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 916487917