2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Chorzów
Dodane 07 maja 2024

Operator Procesów Produkcyjnych

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma IZOBLOK S.A., lider europejskiego rynku przetwórstwa polipropylenu spienionego na rzecz branży motoryzacyjnej, posiadająca swoje zakłady produkcyjne w Polsce i w Niemczech w związku z rozwojem innowacyjnego projektu z obszaru przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukuje kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Operatora Procesów Produkcyjnych

Miejsce pracy - Chorzów

Opis stanowiska:

  • Realizacja produkcji na linii testowej

  • Nadzór nad parametrami procesowymi

  • Kontrola jakości surowców, półproduktu i produktu

  • Prace związane z rozładunkiem, załadunkiem surowca i transportem wewnętrznym

  • Rozwój linii testowej

  • Obsługa, przeglądy, konserwacja i usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne

  • Roczne doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym

  • Podstawowa znajomość urządzeń pomiarowych i narzędzi

  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, ślusarki oraz procesów fizyko-chemicznych

  • Gotowość do pracy w systemie ciągłym

Oferujemy:

  • Pracę dla kobiet i mężczyzn

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie + dodatek stażowy+ dodatek do pracy w systemie 4-brygadowym +świadczenie urlopowe

  • Opiekę medyczną i kartę sportową

  • Pracę nad innowacyjnym projektem w branży automotive.

Oferty zawierające CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk "aplikuj" lub kierując bezpośrednio do siedziby spółki w Chorzowie (ul. Legnicka 15).

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 721370741