2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kaszewiec
Dodane 12 kwietnia 2024

Operator procesu

Lokalizacja

Kaszewiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

GRILL-IMPEX Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą 06-230 Różan, Kaszewiec 5, zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kaszewiec k. Różana

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn i urządzeń w wyznaczonym obszarze zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi oraz  wewnętrznymi procedurami,

  • nadzór nad urządzeniami instalacji produkcyjnych, kontrola przebiegu procesu pod kątem utrzymania ciągłości produkcyjnej jak i jakości otrzymywanych produktów,

  • kontrola stanu technicznego urządzeń techniczno-technologicznych,

  • współdziałanie w pracach ukierunkowanych na optymalizację procesów produkcyjnych,

  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy,

  • wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów jakości oraz zasad BHP i p.poż.,

  • przestrzeganie norm z zakresu wdrożonych systemów i certyfikatów (ISO, IFS, FSC).

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej (paliwowo-energetycznej, chemicznej, mineralnej lub drzewnej),

  • zaangażowanie i chęć do pracy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • nastawienie na rezultaty i osiągnięcia,

  • rzetelność i odpowiedzialność,

  • dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę od początku zatrudnienia,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz osiąganych wyników

  • stabilne zatrudnienie,

  • motywacyjny system premii i nagród,

  • możliwość uczestniczenia w innowacyjnych projektach i zdobywania nowych doświadczeń

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez serwis OLX.PL

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli o następującej treści:

"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Grill-Impex Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kaszewiec 5, 06-230 Różan, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych - dalej RODO informuję, iż:- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grill-Impex Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kaszewiec 5, 06-230 Różan.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na dane stanowisko, chyba, że wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach;- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy spółki.

Lokalizacja

Kaszewiec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kaszewiec
ID: 911256071