2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg Dolny
Paulina
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Procesu / Grupa PCC

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operatora Procesu.

Profil

  • Wykształcenie średnie  lub wyższe chemiczne

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym

  • Otwartość do zdobywania wiedzy procesowej

  • Bardzo dobra organizacja pracy i  samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania

  • Samodzielne prowadzenie i obsługa procesów technologicznych przy stanowisku komputerowym

  • Nadzór nad procesem technologicznym ze stanowiska pracy w sterowni i reagowanie w przypadku wystąpienia odchyleń

  • Znajomość właściwości fizykochemicznych, toksycznych, pożarowych surowców produktów i materiałów pomocniczych występujących przy produkcji

  • Przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów pożarowych i ochrony środowiska

  • Prowadzenie dokumentacji przebiegu procesu

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się firmie

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami

  • Wczasy pod gruszą oraz świadczenia świąteczne

  • Dofinansowanie do karty MultiSport, do studiów

  • Turnieje sportowe, siłownia na terenie zakładu

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 898655681