2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Pilawa
Dodane 17 kwietnia 2024

Operator Procesu Produkcji (przygotowanie farb i powłok).

Lokalizacja

Pilawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AkzoNobel- nasza fabryka w Pilawie jest jednym z największych zakładów produkujących farby dekoracyjne oraz powłoki w Europie. W dwóch nowoczesnych i wysoko zautomatyzowanych działach produkcyjnych powstają rozpoznawane na całym świecie produkty marek: Dulux, Sadolin i Hammerite.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Procesu Produkcji.

Zakres obowiązków:

• Udział w przygotowaniu farb i powłok zgodnie z dokumentacją technologiczną.

• Dozowanie komponentów zgodnie z recepturą.

• Nadzorowanie pracy urządzeń mieszających komponenty.

• Wykonywanie i rejestrowanie wyników wstępnych badań kontroli jakości.

• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

• Odpowiedzialność za czyszczenie i odkażanie maszyn oraz segregację odpadów.

• Przestrzeganie zasad BHP.

Nasze oczekiwania:

• Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku lub związane z techninczą obsługą urządzeń produkcyjnych.

• Mile widziane uprawnienia UDT.

• Chęć do nauki.

• Umiejętność pracy w zespole.

• Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

• Znajomość parametrów procesu produkcji będzie atutem.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym.

• Możliwość bezpłatnego udziału w kursie na wózki widłowe.

• Prywatną opiekę medyczną.

• Ubezpieczenie na życie.

• Kartę Multisport.

• Atrakcyjny bonus w ramach programu poleceń pracowniczych.

• Dofinansowanie wypoczynku.

• Świadczenia z Funduszu Socjalnego.

• Atrakcyjne zniżki na nasze produkty.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y ofertą prześlij swoje CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 48 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana."

Lokalizacja

Pilawa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pilawa
ID: 912386630