2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
Dodane 23 maja 2024

Operator produkcji

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Firma Schiedel, działająca w ramach grupy spółek Standard Industries, to europejski lider w dziedzinie systemów kominowych, spalinowych i wentylacyjnych. Zatrudniając ponad 1 400 pracowników w 18 krajach tworzymy komfort i jakość życia dzięki innowacyjnym produktom i technologiom przyjaznym dla środowiska.

W związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Opole

Naszym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji (wynagrodzenie zasadnicze + premia),

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. bonus na urodziny, nagrody, wczasy pod gruszą, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe),

  • kartę Multisport oraz dostęp do bogatej platformy MyBenefit,

  • program Poleceń Pracowniczych,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • pracę w renomowanej, nowoczesnej i międzynarodowej firmie,

  • udział w rozwoju naszej organizacji.

Twoje zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • wykonywanie prostych prac naprawczych i konserwacyjnych linii produkcyjnej,

  • obsługa wózka jezdniowego,

  • utrzymywanie stanowiska pracy w odpowiednim stanie czystości, zgodnie z zasadami i wytycznymi BHP,

  • realizacja planów produkcyjnych,

  • kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu.

Szukamy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w pracy w zakładzie przemysłowym lub budownictwie,

  • posiada uprawnienia UDT na wózki widłowe –mile widziane,

  • jest zorientowana na rozwiązywanie problemów,

  • potrafi pracować w zespole,

  • jest gotowa do pracy w systemie 2-zmianowym.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 917098297