2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zabrze
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator produkcji

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi HR w zakresie doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy. Posiadamy 4 oddziały w całej Polsce, na terenie Śląska współpracujemy głównie z firmami z branży automotive i obecnie dla swojego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Zabrze - strefa ekonomiczna / ul. Macieja Wilczka

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością przejścia pod klienta

  • wynagrodzenie 4242,00 zł brutto, nadgodziny (50% lub 100%), dopłata do godzin nocnych 20%, zgodnie z kodeksem pracy

  • pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin + ewentualne nadgodziny płatne według kodeksu pracy

  • praca na 3 zmiany

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Zakres obowiązków:

  • operator produkcji w międzynarodowej firmie motoryzacyjnej produkującej układy chłodnicze

  • obróbka metalu i przenoszenie elementów

  • obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji

  • dbanie o wysoką jakość produktów

  • terminowa realizacja zleconych prac

  • postępowanie z instrukcjami na stanowiskach produkcyjnych

  • przestrzeganie zasad BHP i dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych, mile widziane w branży automotive

  • dokładność i zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu OLX.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. zm."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAX POWER Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, ul. Wrocławska 7, 55 – 040 Kobierzyce, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 3288 02.

Dane osobowe zawarte w dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c (w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych) rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”). Dane osobowe w zakresie wizerunku, danych innych niż określone w art. 221 § 1 kodeksu pracy oraz przetwarzanie wszystkich powierzonych danych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (zgoda osoby, której dane dotyczą)

Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, za wyjątkiem danych innych niż określone w art. 221 § 1 kodeksu pracy, które to dane nie są niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie wpływają w żaden sposób na jej wynik. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu danej rekrutacji, po którego zakończeniu zostaną one trwale usunięte. Jeśli natomiast wyrazi Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia tych innych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 12 miesięcy.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapoznając się z powyższymi informacjami, prosimy o umieszczenie w przesyłanych do nas dokumentach rekrutacyjnych następującej klauzuli:

 „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, a w zakresie wizerunku na podstawie art. 9 ust. 2 lit. a) RODO wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza zakres danych wymaganych do ubiegania się o zatrudnienie określonych w art. 221 Kodeksu pracy, jak również wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy od zakończenia obecnej rekrutacji”.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 689406457