2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Września
Dodane 11 kwietnia 2024

Operator produkcji

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Aktualnie dla naszego Klienta w miejscowości Starczanowo poszukujemy osób na stanowisko: operator produkcji.

Oferujemy:

  • oficjalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),

  • wysokość wynagrodzenia: pierwsze 3 miesiące pracy pracownik zajmuje stanowisko Młodszego operatora produkcji, poziom wynagrodzenia wynosi 4600 zł brutto, po 3 miesiącach jest możliwość zatrudnienia na stanowisku Operatora produkcji z wynagrodzeniem 4900 zł brutto miesięcznie + wszystkie dodatki i dopłaty płatne zgodnie z kodeksem pracy (+50%, +100% itd.), przewidziane są również premie za obecność, a także kwartalna premia za wyniki pracy, premia za funkcję na dziale dużych pras – do 500 zł brutto, premia efektywnościowo-motywacyjna – do 450 zł brutto

  • ubezpieczenie zdrowotne,

  • odzież roboczą,

  • gwarancja wypłaty wynagrodzenia najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca.

Wymagania:

  • gotowość do pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),

  • dobra kondycja fizyczna: podczas wykonywania pracy okresowo może być konieczne przemieszczanie produktów o wadze do 12 kg,

  • gotowość do pracy w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie hałasu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolności manualne,

  • sumienność i chęć do pracy,

  • doświadczenie w produkcji będzie atutem.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • wykonywanie prostych prac ręcznych na linii produkcyjnej,

  • produkcja części zgodnie z procedurami kontrolnymi i jakościowymi firmy,

  • pakowanie towarów w odpowiednie pudełka i pojemniki,

  • stałe utrzymanie porządku w strefie produkcyjnej,

  • terminowe informowanie lidera o wszelkich problemach.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 897959050